Рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах військового стану

 

Рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах військового стану в Старокостянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1
1.    Організація навчання  здійснюється за допомогою платформи Нові знання (https://nz.ua/).
2.    Навчання організовується в дистанційному асинхронному форматі (ДАС).
3.    Оскільки,  вимогу до виконання навчальних програм та  до тривалості навчального року (175 днів) ніхто не скасовував, всі уроки записати  відповідно до календарного плану і розкладу уроків на ІІ семестр.
4.    Внести зміни до календарних  планів  і зафіксувати веснянні канікули з 28.02.2022 по 11.03.2022. Початок 4 чверті  - 14.03.2022. ( кінець чверті буде … колись).
5.    Відповідно до специфіки вашого предмета, навчальної теми ви самостійно визначаєте:
a.    Спосіб пояснення ( відеоролики, презентації, параграфи підручника і т.д.)
b.   Спосіб отримання зворотного зв’язку ( спілкування з учнями в текстовому режимі, використання чатів, спілкування за допомогою повідомлень на платформі Нові знання, проведення он-лайн конференцій у визначений час тощо…)
c.     Виокремлення обов’язкових  видів робіт  ( на основі яких буде виставлені тематичні оцінки).
6.    Бажано планувати свою роботу потижнево.
7.    Не ставити терміни виконання обов’язкових робіт.
8.    Тему уроку записувати за календарним планом з позначкою ДАС.
9.     Домашні завдання не записувати (тому що дз передбачає термін виконання) . Завдання, які необхідно виконати записувати в дистанційні завдання.
10.                   Для пояснення нового матеріалу можна використовувати матеріали з платформи Нові знання у розділі НАВЧАННЯ. (https://nz.ua/page/video-lessons).
11.                  Також можна використовувати платформу Всеукраїнської школи онлайн (https://lms.e-school.net.ua/). З  14.03. 2022 за окремим розкладом тут буде проводитись  навчання.  
12.                  Для учнів, у яких немає підручників, пропонуйте  електронні версії підручників, які знаходяться в розділі НАВЧАННЯ (https://nz.ua/page/electronic-textbooks). Обовязково потрібно дати  пряме покликання на підручник з вказівкою на сторінку.
13.                  Якщо у навчальному процесі використовуються підручники, посібники, яких немає в даному переліку, створіть свій електронний підручник ( найпростіший спосіб- сфотографувати сторінки).
14.                  Дані рекомендації тимчасові, будемо діяти відповідно до обставин і по мірі необхідності вносити зміни.
 
І на останок,  пам’ятаємо:
- проявляємо людяність, терпіння, підтримку один одному,
- бережемо себе і тих хто поруч.
- Разом ми сильні.
 Віримо в нашу перемогу. Все буде УКРАЇНА

Коментарі